Koniec roku starszaków

14 czerwca 2019 r w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019.
Piękny upalny dzień to niewątpliwie zwiastun nadchodzącego lata. Odświętne stroje, rozpromienione buzie to znak niecodziennego wydarzenia w przedszkolu. Nasze ukochane starszaczki „Tygryski” już kończą przedszkolną edukację.. Łza w oku się kręci kiedy żegnać się trzeba i radować, że tacy duzi, tacy już uczniowie od września, dojrzali do podjęcia obowiązków szkolnych, pełni entuzjazmu.
Tego dnia starszaki wystąpiły dla swoich rodziców. Zaprezentowały wierszyki, piosenki i tańce. Nasza droga pani Dyrektor skierowała do wszystkich moc ciepłych słów, były życzenia i podziękowania, a dla przedszkolaków dyplomy i pamiątkowe książeczki.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom naszych kochanych milusińskich za udaną współpracę w ciągu całego roku szkolnego, okazane serce i wyrozumiałość oraz złożyć życzenia udanych, bezpiecznych wakacji.
Relacja 2019-06-26, 08:40 | autor: przedszkole 18 przedszkole18