Akcja pomagam zwierzetom

Nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w pomaganiu zwierzętom ze schroniska.
W naszym przedszkolu chcieliśmy by dzieci uczyły się odpowiedzialności, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli.
W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy dla Schroniska w Kruszewie. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Małgorzata Klimczak oraz pani Joanna Lemańska. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w tak szlachetnej akcji
Relacja 2019-06-25, 16:19 | autor: przedszkole 18 przedszkole18