Rozwiązanie konkursu recytatorskiego

22 marca 2019r. w naszym Przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski ”Tam daleko gdzie wysoka sosna,
maszeruje drogą mała wiosna”. Mali artyści ze wszystkich grup wiekowych, do swoich występów przygotowali się niezwykle profesjonalnie. Dzieci przepięknie nauczyły się na pamięć nawet bardzo długich wierszyków i mimo tremy, fantastycznie wystąpiły przed zgromadzoną publicznością. Jury oceniało artystów za poziom opanowania tekstu i wyraz artystyczny . Niektóre wykonania były naprawdę przebojowe! Ostatecznie, choć zadanie nie było łatwe, jury przyznało nagrody. Wszystkie dzieci zajęły pierwsze miejsce.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie dzieci do występów.
Relacja 2019-04-03, 16:35 | autor: przedszkole 18 przedszkole18