PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

15 listopada w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość - „Pasowanie na Przedszkolaka”.
Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania dzieci swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój i piękne kokardy, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a pani Jolanta Boruch– dyrektor przedszkola, za pomocą "Zaczarowanego ołówka" dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom, który będzie towarzyszył przez kolejne lata edukacji przedszkolnej.
Relacja 2018-11-29, 06:31 | autor: przedszkole 18 przedszkole18